düzce gölyaka offroad oyunlarý

Başlatan mft, Nisan 27, 2013, 09:19:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mft

http://www.dosod.org/component/content/article/25-dosod/128-2-ayak-goelyaka-davetiye.html  arkadaþlar katýlýmcý olarak kayýt yaptýrýcaz etapda nivalar gözüksün dedik güzel bi haftasonu gecicek gibi :)

Yevgeni

Denklestirebilirsek geliriz.
Nasilolsa arka bahce kadar yakin..

mft

istanbuldan max 200km civarýndadýr diye tahmin ediyorum otobandan zaten cok rahat ;)

mft

guzel bir haftasonu geçti yarýþta s1 de 20 kayýt vardý etapda gayet eðlenceliydi toplam iki tur ve her turu üç kez donerek tamamladýk ilk turda bazý aksilikler oldu dorduncu kapýya geldiðimde aðýr devir vitesi geriye atmýþ boþa cýktý araba benimde o anda aklýma gelmedi fark etmem bir dakikama maal oldu yedinci kapýdada ondeki kuçuk vites geri atmýþ o yuzdende kapýda kaldýk ve bizi çektiler daha sonra strepi cozmeye çalýþýrken mapa sýkýþmýþ ordanda zaman kaybettik ve ilk turu yedinci olarak tamamladýk 2.tur sonuçlarýný hala oðrenemedim ama ikinci turu hatasýz ve limitlerinde gittik bakalým zamanýmýz neymiþ :) 

Harun

Yevgeni

Mufit lastik ebadi nedir traktor desende?

Bu arada Babacandar 7.50/16 traktor lastigi takmis. Vaktiyle Tolga sormustu bu ebadi, zinhar sigmaz dediydik..

mft

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mayıs 07, 2013, 08:03:54
Mufit lastik ebadi nedir traktor desende?

Bu arada Babacandar 7.50/16 traktor lastigi takmis. Vaktiyle Tolga sormustu bu ebadi, zinhar sigmaz dediydik..
bunlar 6.00 16 jantlarý çamurluktan bir parmak dýþarýda seklinde yaptým araba standart yukseklkte olduðu için çamurluk uçlarýndan surtme yaptý 7.50 16 için baya bi kesmek lazým bide abi nerde kullanýlacaðýna baðlý hard offroad yapýcam dersen dusuk devirde deðer,ama bu þekilde yarýþ amaçlý olunca depar lazým ara hýzlanmalar cok önemli :)

Yevgeni

Babacandar yaris icin yapmadi. O'nun olayi trial tadinda arazi.
Senin ebat sanirim camurluga yakin oldugu icin buyuk geldi gozume o yuzden sordum..