Netbooklar çöpe :)

Başlatan bymuammer, Şubat 12, 2010, 10:01:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bymuammer

Bu gidiþle araçlarýmýzda artýk dizüstüne felan gerek kalmayacak tablet pc ler yakýnda türkiyede eminim ki çok yakýnda bu gps için kullandýðýmýz netbook larýn özelliklerinde olanýda piyasaya sürülecek. harika bir navigasyon ve gps ekrarý olacak dokunmatik olmasý çok iyi.

http://cnetturkiye.com/haberler/106-donanim/3876-toshiba-journe-touch-tuerkiyeye-geliyor

Yevgeni

Muammer Abi, nefis haber de, i-pad haberi üzerine kullandýðýmýz programlarýn Apple versiyonu niye yok diye hayýflanmýþtým. Ama öðrendim ki, Apple da olsa iþletim sistemi kendi içinde farklý. Bu da öyle, yani bizim programlarýn Win CE versiyonu olmadan bu alet nanay..

bymuammer

abi yeni gördüm kusura bakma eski bir maç ci olarak benimde ilk tercihim mac olacak zaten macos u kaldýrýp windows kurulabiliriz ama gerek kalmaz apple daha piyasaya sürmeden çinli abiler bizim sorunu çözer bizde keyfini süresiz artýk :)

bymuammer

bence çok yakýnda aynen böyle pc ler çýkacak ve bizlerde huzura ereceðiz. Eskiden haritam vardý alýp saatlerce cebellesirdim sonra yusuf abi saðolsun bizi teknolojiyle tanýþtýrdý çokda iyi oldu. Yusuf abiye tekrar tekrar teþekkürler...

Yevgeni

Kaptanýn dediði gibi, teknolojiyi beklemenin anlamý yok, güncel olaný alýp yola devam etmek lazým..