BISIKLET UZERINE

Başlatan mehmet22, Ekim 18, 2012, 08:33:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Yevgeni

Pedli denen esnek ve dar esvap don niyetine giyilebilir.

Zaten kendisinde halk arasinda bilinen anlamiyla sivi derdest eden bir ped yok. Aslen mabad kismina denk gelen sunger bir bolum var. Maksat kasenin sert sele ile olan iliskisini kisitlamak.

Ote yandan alayinizi gorecem yas kemale erende artik altimiz mi bezlenir, yilda bir rektaltuse vasitasiyla prostat sertligi mi olculur, olur yani, yaslilik zor..

NÝVACI

bi moral bi moral saðolasýn :D :D :D
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

bymuammer

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

vehbi

taþýndým..Gaziemire..
iþ ev 5 km oldu.. lakin bu kez cocðun okula býrakýlma iþi yakamý býrkamadý.. haným arabaya ben bisiklete formulunu zorlayacaðým o vakit..
Harun abe ben hep hazýra kondum : sen iyi ölçüp tartarsýn biliyorum, çabuk alanda yorumlarýný takip edeceðim.. tez al ha lastik gibi 2 sene bakma :)
"free as a bird"

vehbi

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Ekim 19, 2012, 04:25:19
bi moral bi moral saðolasýn :D :D :D
ne oldu ki niye üstüne alarsýn Burhan KARDEÞ :)
"free as a bird"

seko

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Ekim 19, 2012, 01:14:18
Pedli denen esnek ve dar esvap don niyetine giyilebilir.

Zaten kendisinde halk arasinda bilinen anlamiyla sivi derdest eden bir ped yok. Aslen mabad kismina denk gelen sunger bir bolum var. Maksat kasenin sert sele ile olan iliskisini kisitlamak.

Ote yandan alayinizi gorecem yas kemale erende artik altimiz mi bezlenir, yilda bir rektaltuse vasitasiyla prostat sertligi mi olculur, olur yani, yaslilik zor..

Öldüm gülmekten baþkan.Alemsin vesselam  :)

Mudanyalý

rektaltuse vasitasiyla prostat sertligi mi olculur, olur yani, yaslilik zor..

Selam Yevgeni...

bu bahsi geçen hadise, ''el yordamý ile duhulden hissetme'' deðilmi.? Düþman baþýna.. ;D ;D
Yol dediðin doðru vara,
Er dediðin alçaktan baka.

Yevgeni

Vallaha dost, dusman, tip ilimi gerekli gorurse yapar..

seko

Alıntı yapılan: Mudanyalý -  Ekim 19, 2012, 10:33:08
Selam Yevgeni...

bu bahsi geçen hadise, ''el yordamý ile duhulden hissetme'' deðilmi.? Düþman baþýna.. ;D ;D

:o :o

ooow düþman baþýna :)

Harun

Yavuz abi bu kadar da açýk sözlü olman gerekir miydi :o
hemen bisiklet vasýtasý ile forma girma turlarýna baþlayayým.

Harun

Alıntı yapılan: vehbi -  Ekim 19, 2012, 05:15:58
Harun abe ben hep hazýra kondum : sen iyi ölçüp tartarsýn biliyorum, çabuk alanda yorumlarýný takip edeceðim.. tez al ha lastik gibi 2 sene bakma :)

Vehbi abem,
benim keçi daha 13500 km yapti 2 senede,
hasýlý benim lastik hikayem daha iki sene sürer. ::)
kafanýzý daha çok þiþirim ;D

öte yandan bisiklet iþinde elimi tez tutacam.
uzun zamandan sonra Nivatr dýþýnda forumlara bakar oldum (bisiklet forumlarý),ne yapalým 2 çekere böyle terfi edebilecez anca...
derlerki kýþa bisiklet fiyatlarý düþer :-\

seko

Ben bunu beðendim :)
Egzost seside mükemmel :)

[embed=425,349]<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/s-Y-BUtEtLc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>[/embed]

seko

Çok beðendim  :o :o

[embed=425,349]<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/g_iviUNmjeQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>[/embed]