2001 model satýlýk canavar

Başlatan nynpkl, Nisan 15, 2015, 08:44:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nynpkl

Merhaba arkadaþlar,

Yeni üye oldum ama yazýlarýnýzý paylaþtýklarýnýzý aylardýr takip ediyordum. Maalesef ilk mesajým da çok sevdiðim aracýmýn satýlýk ilaný oldu.

Sol dizimde bir problem meydana geldi ve otomatik bir araba almak için satmak zorundayým.

araç 2001 model. hidrolik direksiyonlu. mercedes hidroliði var. ok144 lastiklerle 750 km falan yapmýþýmdýr nerdeyse yeni. Yatan bir araç deðil. Her gün istanbul trafiðinde 70 km iþe gidip geliyorum.

aracýn yürüründe en ufak bir sýkýntý yok. teklemiyor bile. marþa basar basmaz çalýþýyor, vites geçiþleri falan çok rahat. arazi vitesleri falan canavar gibi çalýþýyor herþeyi. Ýç aksesuarlarýnda çalýþmayan yok. kaportasý orjinal hiç dokunulmadý ona raðmen sadece bir kaç yerinde çok ufak tefek çürükler mevcut.

Malum sitede aratýnca bu þartlarda benim aracým baya uygun fiyatlý gözükmesine raðmen bir süredir müþteri bulamadým. (93 modellere 16 lira yazanlar var)
istediðim fiyat pazarlýksýz en son fiyat 14.000. sonuçta ben bu aracý alýp 7 liraya yakýn masraf yaptým bana geliþi 19a geldi þimdi saðlýk sorunlarýmdan satmak zorundayým 14ten de aþaðý düþmek istemiyorum.

malum site ilan numarasý 207973182

yorumlarýnýz ve fikirleriniz benim için çok deðerli.

saygýlar

Harun

Aramýza hoþgeldiniz öncelikle ve de geçmiþ olsun,
Satýþý için de hayýrlýsý olur umarým.

muhammedcelik1983

volkan1015

Öncelikle geçmiþ olsun.araç duruyormu