4x4 seçimi

Başlatan kocaali, Mart 11, 2012, 05:43:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Gaz tepkisini azaltan ekonomi modu..

emre_ozk

Nasil birsey o nasil çýkýlýr o moddan hepsiburada da bir tane gaz pedali sistemi gördüm komple sistem 750 civari motora daha iyi tepki veriyormuþ
Emre özkaradeniz
Ýzmit

Yevgeni

Sanirim yeni modellerinde yukledikleri bir mod.
Sendeki kac yasinda?

emre_ozk

Emre özkaradeniz
Ýzmit

Yevgeni

Eco modu galiba 2013'ten itibaren var..

Niva67

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mayıs 06, 2015, 09:47:56
Eco modu galiba 2013'ten itibaren var..

O zaman, benim 1990 model Keçi' de de yoktur bu mod deðil mi?!!!... :)

unlztrk

Ýlginç bir konu 2012 model bir araçla niva kýyaslanýyor!
Bir kere ikisi tamamen farklý klasmanda araçlar. Niva bildiðin traktör duster bildiðin otomobil. Hýz ve konfor olarak muhakkak duster çok çok daha iyi olmalý ama arazide nivanýn verdiklerini dusterdan beklersen büyük hayal kýrýklýðý yaþarsýn. Yakýt konusuna gelince birisi 30 senelik teknoloji birisi son motor teknolojisi arada uçurum olmasý lazým, o da kýyaslanmaz yani. Ama konu zevk olunca bu ruslar çok baþka...

Yevgeni

Alıntı yapılan: Niva67 -  Mayıs 07, 2015, 09:24:51
O zaman, benim 1990 model Keçi' de de yoktur bu mod deðil mi?!!!... :)

Var. Ama surucunun sag ayagina bagli bir sensor.
Ayakta maksimum hassasiyet yakalatip gaz tepkisini duzenliyor.
Bende nadiren calisti bu, hehe..

Yevgeni

Alıntı yapılan: unlztrk -  Mayıs 07, 2015, 09:39:16
Ýlginç bir konu 2012 model bir araçla niva kýyaslanýyor!
Bir kere ikisi tamamen farklý klasmanda araçlar. Niva bildiðin traktör duster bildiðin otomobil. Hýz ve konfor olarak muhakkak duster çok çok daha iyi olmalý ama arazide nivanýn verdiklerini dusterdan beklersen büyük hayal kýrýklýðý yaþarsýn. Yakýt konusuna gelince birisi 30 senelik teknoloji birisi son motor teknolojisi arada uçurum olmasý lazým, o da kýyaslanmaz yani. Ama konu zevk olunca bu ruslar çok baþka...

Duster nam Toros yenisi ortamlarda cokca ovuluyor yol disi sekli konusunda.
Biraz da onyargilar var uzerinde. Ama sonucta uygun lastikle kendi capinda yuruyor.
Emre'nin kullanim amacinda ve kullandigi yollarda Duster ve Niva karsilastirilabilir, bunda bir sorun yok..

emre_ozk

Dusterin çekiþ sorununu düzelttim sorun partükül filtresinin dolu olmasý adapazarý yolunda 3000 devir üstü kullandým partikül fitresi temizlendi.

Bu kadar agresif kullanýmda ortalama tüketim þuanda 10,5 litre
Emre özkaradeniz
Ýzmit