conli84'ÜN NIVA RESTORASYONU

Başlatan conli84, Eylül 01, 2010, 04:28:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

conli84

merhaba arkadaslar aranýza güzel bir niva yaparak katýlmak istedim....
KÖSEOGLU

Yevgeni

Þnorkel için kalýp var mýydý?
Yoksa göz kararý mý?

conli84

göz kararý yapýldý ustam gerçekten harikalar yarattý kalýbýnýda çýkarrttý.
KÖSEOGLU

k. yusuf

allah sabýr versin benimki de bitti bitecek süper oldu. ustam tabaný komple almýþ fakat þaseye destek vermemiþ. biz o kadar açmamamýza raðmen araç 1 cm kendini kapattý. güç bela toparladýk. umarým kapýyý takarken bir süpriz ile karþýlaþmazsýnýz. aracýn o halini gördükten sonra halime þükrediyorum o günleri atlattýðým için :)

aracý elektrik tesisatýndan motoruna kadar  en ufak bir sorunda hepimiz buradayýz elimizden geldiðince yardýmcý oluruz.

conli84

teþekkür ederim yeni fotolarý yayýnlamaya devam edeceðim görüþlerinizi ve yardýmlarýnýzý bekliyorum herkeze saygýlar.
KÖSEOGLU

ERCO

kolay gelsin dikatle izliyorum bitmiþ halýný bekliyorum
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

diff-lock86

instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

kenancaglayan26

kolay gelsin izlemedeyim merakla bekliyorum cok güzel bir makina olacak heralde
... YOL OLSADA OLUR OLMASADA ...

conli84

arkadaþlar devam etmekteyiz boya konusunda ne renge boyanacaðýna karar veremedim sizce????
KÖSEOGLU

kaneruslu

Ýzolasyonu ile ilgili ne düþünüyorsunuz

conli84

kaner uslu ustamýzýn yapmýþ olduðu arabayý örnek aldým biraz da arkadaþlar izolasyon iþini de istanbuldan bir tanýdýðýmýn sadece izolasyon yapmasý jeeplere iþi kurtardý:)) anlýyacaðýnýz yanmayan konsol arkasý süngerine kadar getirttim bakalým ne çýkacak ortaya....
KÖSEOGLU

conli84

pardon ya :)))) kaner ustam senmiydin :))
KÖSEOGLU

kaneruslu

conli84

arkadaþlar foto ekleyemiyorum aracým bitme aþamasýnda ve paylaþmak istedim... ama yapýlmýyor
KÖSEOGLU

impeesa

Alıntı yapılan: conli84 -  Ekim 17, 2010, 12:15:22
arkadaþlar foto ekleyemiyorum aracým bitme aþamasýnda ve paylaþmak istedim... ama yapýlmýyor

Sabýrsýzlýkla bekliyoruz ;) Kolay gelsin.
"Nivan varsa yolun var!"