Nivaya Yeni koltuk ...

Başlatan felis, Şubat 20, 2008, 01:56:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

felis

nivam 91 model,sýfýr orjinal koltuk almam çok mantýklý deðil...
kýrýlýp duran koltuklara kaynak atmaktan býktým ve tamirciler de benim yaptýðýmdan daha iyisini yapmýyor...
modifikasyon gerektirmeden alýp monte edebileceðim en uygun koltuk hangisidir,bu konuda bilgisi olan var mý?
teþekkür ederim...

Yevgeni

Bulabildiðiniz herhangi ergonomik ve uygun fiyatlý koltuk monte edilebilir.
Tofaþ da olur, Volvo da..

taiga

Yanýlmýyorsam þu 2 kapýlý eski bmw lerin koltuklarý kullanýlýyor genelde...
Çýkma parçacýlarda vb. bulabilirsiniz...

06niva

bendede mitsubishi carisma (eski model) koltuklarý var yükseklik ayarlý falan ergonomik gayet memnunum.

kaanbanu

Valla bende de mazda koltuk var ama 10 kaz kaynak yaptýrdým ama yine kýrýldý..

ERCO

ben orj koltuklarýný kulanýyorum daha . aman kulagý da duymasýn , ama fort tanus eski model tek kapýlý olanlar vardý onlarýn koltuklarý cok saglam ve yormadan suruþ saglýyor koltuk ihtiyasým olursa o koltuklardan yakacam yada yeni model nivanýn orj koltuklarý olabilir
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

diff-lock86

benimki orjinal koltuklarý þimdiye kadar iki kez kaynak yaptýrdým,benimkinde pas falan yok,tofaþ koltuðunu taktýran görmüþtüm o tarz biþi olabilir misal....
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

ardaelektronik

Merhaba benim 1994 (1700cc) Nivaya  2004 model tek kapý Pejo 206 koltuðu taktým.
Ancak ticari tek kapý olanlarýnkini tercih etmiyorum çünki çok güzel katlanýyor ancak koltuðu ileri almak önden kolu çekmek suretiyle oluyor.Yani manuel.

Oysa binek tek kapýnýn koltuklarý tek harekette koltuk yatýyor ve öne kayýyor.
Ýstanbulda hurdacýlarda 300-400 ytl çekiyorlar.

Ben yanlýþlýkla ticari olan (arka camý sac)koltuðu aldým aman siz dikkat edin bir tekkapý pejoya bakýn ve çalýþmasýný görün derim.

Bir ara fotolarýný gönderirim.

ardaelektronik

SÝZE TAKTIÐIM KOLTUK RESÝMLERÝNÝ GÖNDERÝYORUM

leondede

tam aradýgým seyler...

montajda sorun oluyor mu?

koltuklarý kaça mal ettiniz?

bilgi verirseniz sevinirim.

ISIK
NÝVA - 96

ERCO

hayýrlý olsun güle güle kulanýn
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

ardaelektronik

Koltuklarý 350 Ytl aldým.
Koltuk altýna takýlan demir ve iþçilik 50 Ytl

diff-lock86

vayy süper olmuþþ farklý olur þimdi o nivada gitmek yolda  ;D kazasýz günlere inþ..
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

ardaelektronik

Kýyýköyde bir geziye katýldýk derken tabiri caizse offroad yaptýk.Ýnanýn çok rahat ettik.Galerilerde Kýyýköy yazan resme týklayýn.