göðüslük

Başlatan BadBoy, Aralık 01, 2007, 11:19:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BadBoy

benim nivanýn göðüslüðü aþýrý derecede çatlamýþtý uzun bi araþtýrmadan sonra üst plastiðini buldum 30 ytl  ye hafta içi resimlerini koyacaðým çok güzel oldu ayný problemi yaþayan arkadaþlar varsa tavsiye ederim sýfýr oldu
YA tozudumana katacaksýn YA tozudumaný yutacaksýn

babacandar

Hocam ayný derten muzdaribim..
Nerden buldun deyiver... Üst parça yok diye, nerdeyse deðiþtirmeye karar verdiydim tümüyle

BadBoy

izmirde erco ustayla temasa geçebilirsiniz

taiga

Alıntı yapılan: BadBoy -  Aralık 02, 2007, 11:44:15
izmirde erco ustayla temasa geçebilirsiniz

Yahu Ercan hocam zaten burada deðil mi? ;D
Yazýverir çözümü buraya...

BadBoy

görmedi belli yoksa yazardý hemen yardýmcý olurdu

tayfunara

Ustadým ayný dert bendede mevcut benden ondeký sahýbý býr kaplama yaptýrmýs daghda berbat olmus gogus cok cýrkýn eger bu konuda erco usta yardýmcý olursa sevýnýrým
tayfun-1974-istanbul

ERCO

arkadalar cozum þoyle gogusluk sokulup catlak olan yer guzelce temizlenim ve macunlanýr  macun kuruyunca bi zýmpara yardýmýyla seviesi duzeltilir ve doþemecilere verilerek vindex yada deritle kaplanýr en ucuz yolu budur yaklaþýk fiyatý 80 ile 100 ytl arasýndadýr bu da iyi korunursa en az 5 sene kulanabilirsiniz
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

MCC

emrah bir laf atmýþsýn ortaya, fiyat bile vermiþsin ama ne foto ne bilgi, ercan dan mý aldýn parçayý, ben birþey anlamadým.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

BadBoy

abi vall ben aldým geçen cuma günü ama taktýrmadým göðüslüðün üst plastiði resim koyma iþini bilmediðim için koyamýyorum ve ayný zaman da kaza yaptým ve araba kaportacýda olduðundan dolayý erco da görmemiþtir ama yarýn götüreceðim bu arada resmini çekip koyayým 30 ytl aldým istiyen olursaa yardým cý olurum arkadaþlar
ama fiyat konusunda kesin deðil 3 aþaðýya 5 yukarýya olabilir tahminim çünkü baya parça aldým bu arad ortaya bi laf atýp kaçmam asla bu konuyu yarýn çözülmüþ bilin resimleriyle beraber kalýn saðlýcakla

BadBoy

fotolar erco da loyunca bakarsýnýz

ERCO

ekleyecem fotolarý gogusluk plastinin
www.guvenlada.com

babacandar

Erco Ustam,
Sabýrsýzlýkla bekliyoruz fotolarý bizi merakta býrakma...

BadBoy

durun bakalým süprizler var çook deðiþik ürünler gel di az sabýr

MCC

;D   ;D   ;D  dý dý rý dýýýýn emrah pazarlama,
heyecanýna hayraným emrah  :D
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

ERCO

evet arkadaþlar baya yeni parcalar geldi .
ön modifiyeli panjur iki ceþit
on havalandýrma izgarasý
arka havalandýrma plastigi
yan cepler

resimlerini ekleyecem ama biraz sabýr sok yogunum inanýn elemanlarým eksik yetiþemiyorum boþ bi vakýtimde resimleyýp ekliyecem

www.guvenlada.com