Çürük sonrasý arazi þanzumaný montajý

Başlatan dora, Eylül 26, 2010, 09:23:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Arkadaþlar kaç zamandýr araçta bir kasýntý,titreþim yani uygunsuz bir olay vardý çözemiyordum.Geçen gece arazide dolaþýp güzel bir Antalya gecesinin keyfini çýkarmak istedim derelere girdim çýktým derken bizim ekip olarak her zama girdiðimiz bir yer var bende daldým ama çok zor çýktým çünki transþaft kýrýlmýþtý ekip arkadaþým Selim hemen geldi minnettarlýðýmý burada da belirtmek istiyorum.Neyse aracý yedekledik ve beni eve býraktý.Ertesi gün sanayi tabi lift vs derken 5 ay önce kaportasýný sýfýrlattýðým aracýmýn arazi þanzuman delikleri yanlýþ açýlmýþ ve eðri duruyor hemen ölçülü olarak yeni delikler açýldý yeni þaftý taktýk.Araç þimdi istediðim gibi oldu.Netice olarak arazi þnz.ile ilgili kaporta iþlemlerinde ölçülere DÝÝKKAT....sonra hesapta olmayan iþler çýkabiliyor.
Niva 1041-firefly-Atlantis

dora

Kimsenin dikkatini çekmedi galiba ama montaj sonrasýna dikkat edin.

niva07

volkan rica ederim dostum, geçmiþ olsun. deðerli bilgiler için ayrýca teþekkürler, deneyim edilmese tespit edilmesi zor bir konu olur elbet.

Harun

dora

NivaTANK

Geçmiþ olsun, aracýnýzýn o kýsmýnýn resmi varmý, bizde görüp bilgi sahibi olalým
Niva is not a offroad truck, it is a Russian TANK

dora

Alıntı yapılan: NivaTANK -  Aralık 29, 2011, 09:33:44
Geçmiþ olsun, aracýnýzýn o kýsmýnýn resmi varmý, bizde görüp bilgi sahibi olalým

Resimler vardý ama bilgisayarým istilaya uðradý ve resimler silindi.

NivaTANK

Niva is not a offroad truck, it is a Russian TANK

mehmet22

Alıntı yapılan: NivaTANK -  Ocak 18, 2012, 07:57:35

Sanýrým trans þaft bu parça
onun adý 6 köþe lastik takoz durr. bu parcanýn catlamasý veya yýrtýlmasýnda acayip bir titreþim balans yapar  niva tecrübe ile finanse edilmiþtir
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN