yan plastik döþemeler

Başlatan Bigalý Mustafa, Aralık 05, 2008, 12:01:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bigalý Mustafa

arkadaþlar 2000 model niva mýn arkadaki kol dayama yerleri kýrýk olan plastik döþemeleri deðiþtirmek istiyorum.Nereden ve kaça temin edebilirim.Bilgisi olan varsa yardýmlarýnýzý bekliyorum.Þimdiden teþekkürler :)
Ormancý..  Bir tutkudur niva.....:)

seyhan

Ben ikitellideki inter otodan almýþtým. Ama kaça aldýðýmý hatýrlamýyorum. Ýstersen bi ara sor. Bahri abi var orada. Gayet yardýmcý oluyor. 0212 671 06 66
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

Bigalý Mustafa

teþekkür ederim .Bayramdan sonra arayacaðým

feyzullah

bugün baktým bursa da var  gördüm

Bigalý Mustafa

feyzullah bursada nerede gördün bana daha yakýn bursa isim ve tlfonu varmýydý gördüðün yerin

sonata007dr

arkadaþlar ayný durum benim 95 karburatorlu 1700 nivamdada var.Karsta çalýþýyorum buralarda bulmak bu parçalarý hayal gibi.Acaba kargo ile alsammý yoksa döþemecide konturplaktan döþememi yaptýrsam.
bu parçalarýn fiyatýný bilen arkadaþlar yazarsa fiyat-maliyet oranýna göre karar vereceðim.

Tolga

ben sað arkayý 1-2 ay önce aldým 32 YTL +KDV idi. ama kargoyla gelmez hem ezilir hem baya büyük kargo çok tutar parçacýlara sipariþ verin yada servise getirtirler...
Tolga

feyzullah

eski garaj karþý ULUDAÐ KEBAP ARASI EN YUKARDA ... ARDA OTO DA VAR bugun gördüm

0224 256 61 54
0532 243 45 84  arda ticaret

feyzullah

Alıntı yapılan: Tol -  Aralık 06, 2008, 12:05:49
ben sað arkayý 1-2 ay önce aldým 32 YTL +KDV idi. ama kargoyla gelmez hem ezilir hem baya büyük kargo çok tutar parçacýlara sipariþ verin yada servise getirtirler...

yazdýðým tl den sizde arayabilirsiniz  inþallah iþinize yarar

Bigalý Mustafa

yardýmlarýnýz için teþekkürler :)

feyzullah

avci_kerem

arkadaþlar yeni biþe keþfettim bayada yararlý .. bu arka bakalitlerin kýrýlmamasý için nalburlarda satýlan fiber tamir takýmýndan döþüyoruz içine .. çok sert olup ölümlük oluyormuþ .. ben uygulamayý gerçekleþtireceðim ..
sariyer __ kýyýköy -----  >>  arasý

niva07

ben bakalitleri komple halý kaplattýrayým diyorum, hem ses yapmaz hem saðlam olur manasýnda, ama iþe yarar mý bilinmez

Bigalý Mustafa

Ben eski aracýmda halýflex kaplatmýþtým.Kullanýþlý oldu içeri ses yalýtýmýna katkýsý olmuþ olabilir.Ancak üzerinden kol dayayýnca yada sert bastýrýnca gene esneme yapýyor.Mukavemeti artýrmýyor.

niva07

mukavemet konusunda haklýsýnýzdýr elbet, lakin býraktým saðlamlýðýný býcýr býcýr ses yapýyor her an.. heralde dünyanýn en adi plastiðini arayýp özellikle koymuþlar içine. tahta yapsalar ondan saðlam ve sessiz olur kanaatindeyim.