niva klima kiti

Başlatan cenker, Temmuz 31, 2012, 12:36:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cenker

divers do it deeper

cenker

divers do it deeper

nivaoffroad

linki vermediniz mi? ben mi göremedim? hakikaten bu havalarda insan klima arýyor, klima taktýran var mý aracýna? kaça mal oluyor bilgisi olan var mý? satarsam bu nivayý klima derdine satacaðým klima iþini halletmem lazým

nivaoffroad

pardon resmin altýndaymýþ, bunun ingilizcesi olsaydý iyiydi

nivaoffroad

ya bu gün bir þey oldu bana linkte ingilizce seçeneðide varmýþ :)

nivaoffroad

yanlýþ anlamadýysam hidrolik direksiyon ve devirdaimli fiyatý 28600 ruble o da yaklaþýk 1600 lira yapýyor. burda olsaydý yaptýrýrdým.

Harun

Kaner bazý araçlara uyguladý klima,ama bu sanýrsam Niva'ya özgü,(linki iþyerinden açamadým,görmeden konuþuyorum o nedenle ;D)

Yevgeni

Lada yan sanayi bu adamlar Cenker'in hissettiði kadarýyla, yani fabrikanýn parça tedarikçisi olabilirler.
Malum bazý ülkelere klimalý satýlýyor bu hayta..

cenker

niva ve diger ladalar kalina vega samara ve samara baltik için orjýnal kalorifer kutusuna adapte edilmiþ evapratörlü kitler bunlar, aracta tadilatsýz sök tak ile klima takmaya imkan tanýyor, bir firma daha vardý siteleri bugun açýlmýyor bir ara onunda linkini kiti postlarým
divers do it deeper

cenker

Alıntı yapılan: nivaoffroad -  Temmuz 31, 2012, 01:23:26
yanlýþ anlamadýysam hidrolik direksiyon ve devirdaimli fiyatý 28600 ruble o da yaklaþýk 1600 lira yapýyor. burda olsaydý yaptýrýrdým.

evet hidrolik direksiyon kitini cýkartýrsanýz düz klima 1150 tl gibi bir fiyata geliyorki enfes fiyat sitenin autovaz fabrikanýn yan sanayi tedarikçilerinden oldugunu anlýyorum, ladalar satýlacagý ülkeye göre klimalalandýrýlacaðý vakit bu firma tedariki ile klima uygulamýyomus.  ;)
divers do it deeper

cenker

8-10 arkadas birleþilip bu firma ile kontak kurulup 10 kit istenebilir, gümrük masrafýda bölüþeleceginden oldukca uygun fiyata gelirki çok avantajlý olur  ;)
divers do it deeper

emre_ozk

1600 liraya hem klima hem hidrolik direksiyon süpermiþ.
Ben ileride hidrolik direksiyon taktýrmak için o parayý gözden çýkarmýþtým.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

nivaoffroad

valla 10 kiþiden biri ben olabilirim beni yazýn

Nordic

1600 TL ye hem klima, hem de hidrolik direksiyon bana çok inandýrýcý gelmiyor.

doðruysa ve imkan varsa hemen alýrým.

Yevgeni

Hidrolik direksiyon kiti derken, bu direksiyon sistemi ile ilgili deðildir herhal.
Klima kitinin baðlantý aparatlarý anlamýnda hidrolik direksiyonlu Niva ve düz direksiyonlu Niva olarak 2 farklý malzemeden bahsediliyordur derim..