delicilere sellektör uygulandý

Başlatan mehmet22, Ocak 11, 2012, 06:55:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

****OZGUR****

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Ocak 12, 2012, 11:26:59

kapýlar acýk falan özgürr teyp i  kaldýrmasýnlar  sen yinede kiritle derim bir sabah bakarsýn þarapcýnýn biri kývrýlmýþ icine uyuyorr  ;D      bence suziyi satmak konusunda en dogru kararý sen verebilirsin  önce maddiyatýný düzelt sonra her þey olur zatenn ..

Valla bahtýmýza abi artýk teypmi kalkarr dediðin gibi içinde ayyaþýn birinimi buluruzzzzz  ;D Sabahlarý kapýyla cebelleþeceðime açýk kalmasý iyi geliyo bana yoksa her sabah kapýyla uðrasýrken yaa elimi kestiriyom yada arabaya zarar vereceðim diye korkuyom  ;D
SuSu SUZÝKÝ SuSu SUZÝKÝ çýkarýmsenle herDAÐASUZUKÝ

mehmet22

Alıntı yapılan: ****OZGUR**** -  Ocak 12, 2012, 11:46:25
Valla bahtýmýza abi artýk teypmi kalkarr dediðin gibi içinde ayyaþýn birinimi buluruzzzzz  ;D Sabahlarý kapýyla cebelleþeceðime açýk kalmasý iyi geliyo bana yoksa her sabah kapýyla uðrasýrken yaa elimi kestiriyom yada arabaya zarar vereceðim diye korkuyom  ;D
sök kilidi merkezi kilit motorunu temizle yagla ve koruma altýn al düzelir elinden geliyosa böyle þeyler yap derimm pazar gününü 1  kac saatini ayýr iþlem ok...
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

****OZGUR****

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Ocak 12, 2012, 11:49:18
  sök kilidi merkezi kilit motorunu temizle yagla ve koruma altýn al düzelir elinden geliyosa böyle þeyler yap derimm pazar gününü 1  kac saatini ayýr iþlem ok...

Abi ben pazar gelsede ava gitsem diye bakýyorummm abuuuu 1 saat çok yaaa  ;D O kadan vaktim olmaz benim hahahahaha.Sabah 6 da çýkarým ava gece 12 de anca geliyoz zaten  ;D ;D ;D ;D ;D

mehmet22

Alıntı yapılan: ****OZGUR**** -  Ocak 12, 2012, 11:54:27
Abi ben pazar gelsede ava gitsem diye bakýyorummm abuuuu 1 saat çok yaaa  ;D O kadan vaktim olmaz benim hahahahaha.Sabah 6 da çýkarým ava gece 12 de anca geliyoz zaten  ;D ;D ;D ;D ;D
bende allah kýsmet ederse pazar culluktayým rastgele diyelimm..
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

****OZGUR****

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Ocak 12, 2012, 12:51:07
bende allah kýsmet ederse pazar culluktayým rastgele diyelimm..

Ne güzel abim yaaa sizin av sahanýz geniþ masallah ;) Ýyi köpek varmý paketlede yolla abi varsa yaaa köpek lazým bize  ;D ;D ;D

mehmet22

Alıntı yapılan: ****OZGUR**** -  Ocak 12, 2012, 01:15:12
Ne güzel abim yaaa sizin av sahanýz geniþ masallah ;) Ýyi köpek varmý paketlede yolla abi varsa yaaa köpek lazým bize  ;D ;D ;D
var özgürümm olmaamýý  köpek dolu pazara 4 köpek var nivanýn neresine sokucam onlarý bilmiyom..samimi bir arkadaþým var köpek iþleri ile al sat yapýyor istersen verem telini bi ara görüþþ
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

****OZGUR****

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Ocak 12, 2012, 02:16:53
var özgürümm olmaamýý  köpek dolu pazara 4 köpek var nivanýn neresine sokucam onlarý bilmiyom..samimi bir arkadaþým var köpek iþleri ile al sat yapýyor istersen verem telini bi ara görüþþ

Abi benim arabanýn arkasýna ben ufak bi bagaj yaptýrdým yaptýr sende daha doðrusu bi akraba demir doðrama iþi yapan abim yapýverdi saðolsun rahat 3 köpek alýyo 4-5 tanede alýr biraz iteklersen ;D ;D ;D ne tür köpek var senin arkadýsnad abi kuþcumu kopeymi zaar mý yani _?_

mehmet22

özgür  þu an elinde ne türler var arkadaþýn bilmiyom sorarým senin icin ama hepsinden bulabiliyoo..
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN