CÖMEZ NIVACININ SERUVENLERI BÖLUM1.

Başlatan Can, Mart 09, 2016, 11:14:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Can

Öncelikle kendimi tanitayim Ben 33 yasindayim ve dogayi ve doga sporlarini cok seviyorum. Alanyada buyuduk, Denizle ic ice. Zipkin dalislari yapiyorum. Cok sevdigim kuzenim de ayni benim gibi. Son 5 senedir alalim bi niva. Takimlari atariz arkasina,  cikariz ormana, Ordan denize gireriz die konusuyoruz ama hic nasip olmadi.

Son 1 senedir istek artti. Resimlere bakip arastirmalar yapip artik bir LADA NIVA projeci baslatmak istiyorum. Aklimda Search and Rescue tarzi, pencereleri demir parmakliklarla kapli, Tamponu demir, önunde vinc olan, tavan ustunde korkuluk, buyuk tekerlekli, mat siyah bir arac var, insallah istedigim göruntuye ulasirim.

Burdanda Seruvenimi hem sizinle paylasmak hemde sizden bilgi ve fikir almak icin yaziyorum.
Alicagim arac offroad yapmiyicak ama bizi daga, tasa, araziye, ve en önemlisi kuma ve kayaya cikarsin, götursun getirsin.
Simdi Arac arayisina basliyicam, Acele etmeden guzel bir arac bulup tamirine baslarim.

Aydin Didim de oturuyorum. Eger Aydin Didim, Söke Bodrum civarlarinda guzel Lada Niva ustasi varsa tavsiyelerini bekliyorum.

Harun

Aramýza hoþgeldiniz,
en kýsa sürede gönlünüze göre araç bulanýz dileðiyle (ama Niva ama baþka marka)
bilgisi olan arkadaþ yaza belki ama Ýzmir Sarnýç'ta Ercan Usta size en yakýn usta,ayný zamanda sitemize de üye...

Niva67

Forum' a hoþgeldiniz sevgili Can.. :)

Harun Bey' in dediði gibi; size en yakýn LADA Servisi Ercan Usta..

Forumdaki Nicki : ERCO..

Ona yakýn olmak, sizin için büyük þans.. Hiç baþka adres aramayýn.. Direkt Ercan Usta' ya gidin, veya telefon ile görüþün..

O, sizi en iyi þekilde bilgilendirecektir..

Ben bile bakým/tamir gerekirse aracýmý ona götürmeyi düþünüyorum.. 650 Kilometreyi göze alarak!.. :)

Kendisi, NIVA ve benzeri araçlarda gerçekten otoritedir..

Adresi : Ercan Çalýþkan  --- güven oto lada servisi  - Büyük Menderes Caddesi 118/A - sarnýç / Ýzmir / 0232 281 45 84