Tüm NivaTR ailesine Urla'dan selamlar

Başlatan deniz, Haziran 03, 2014, 09:47:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

deniz

Teþekkürler,araç 98 mdl. ben aþýyý almýþým iþten gelip bir an önce nivaya binip araziye çýkma isteði var -bu günlerde yaðmur bol-. Niva yi aldiktan hemen sonra yola çýktým' baþka bir sorun var herhalde bu gürültü o yüzden' dedim kendi kendime ama sonradan öðrendik ki bu normal sesiymis. Bu aracý ava ve doða gezileri için aldým o yüzden ses problem deðil.

amatör

öncelikle hayýrlý olsun ben gurubun amatör' ü olarak hýzla devam ediyorum öðrenmeye nivanýz hayýrlý uðurlu olsun selamlar
ALTI SÜRTMESÝ MÜHÝM DEÐÝLDE ÜSTÜ VURMASIN :)

ERCO

Deniz tekrar hoþgeldin NÝVA tr aylesine ;)
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

deniz

Saðol Ercan abi korka korka da olsa deniyorum dün akþam bile çýktým baya bi çamura battýk. .ama çýktýk.

muhammedcelik1983

Niva kalýrsa hepsi kalýr bunu unutma :)) yakýnlarda kurtaracak birileri varsa hiç korkma ama tek araç isen fazla þansýný zorlama derim..bizim gibi 4 araç gidip 4ü de batýp traktör çagýranlar da yok deðil :))

Yevgeni

Buranýn zeminini öngörmek gayet kolay iken 4'ünün de batmasýný manidar buldum.
Görüyosun ilki kalmýþ, peþinden ne atlýyorsun? Neyi ispat edeceksin? Çok iddialýysan buyur yarýþlar tertip ediliyor, yaptýr kaydýný, ver enerji fazlaný topraða.
Deðil mi mirim?

muhammedcelik1983

Niva kalýnca arkadaþlar heyecanlandý biraz çekme yarisina girdiler :)) ama niva kadar bile gidemediler zeminde fazla mil varmýþ o bizi yanýlttý :))

Yevgeni

Bak salmýþsýn önden birini (hem de en hafif olaný), batmýþ.
Bari sonuncu atlamayaydý da traktöre gerek kalmayaydý, he mi mirim?

berkayonwheels

...and to hear the lamentation of their women

Yevgeni

muhammedcelik1983

Ýnek mevzusunuda düþünmedik deðil hani :)))

Yevgeni

Alıntı yapılan: muhammedcelik1983 -  Haziran 05, 2014, 02:49:40
Ýnek mevzusunuda düþünmedik deðil hani :)))

Abilerim hep diyorum,motörlü taþýt olayýndan vazgeçmem yakýndýr diye.
At olur, eþek olur, manda olur, bunlar hep sürekli 4 çeker abilerdir.
Toynaklar saðlam mý? Saðlam! Devam..

amatör

sanký  l200 ün olduðu yerden girse kurtarýrmýþ gibi zannediyorum ama amatör olduðumdan kendi ipimle ben bile kuyuya inmiyorum :D

muhammedcelik1983

Oralarin hepsini geçti niva sadece orada kaldý o da fazla oynandý orada çukur oluþtu taban oturdu l200 batmisti orda o yuzden arkadaslar heyecanlanip kurtarma çabasina girdiler nivayý ama malesef hepsi batti niva+ok144 güzel iþler çýkarýyor..

amatör

ben henuz oyle yerlere cesaret edýp gýremýyorum ama bazen trafýk yol boyu sýkýsýk oldugunda yandaký ýnsaat yada tarla olan bý yere cýkýp bol sulak camurda bekleyen arabalarý kýrletýp gecmek hosuma gýdýyo beným nýva galýba uyusuk olacak hep asfaltta takýlýyo :D