Selamlar

Başlatan Barýþ Çetinkaya, Mart 27, 2012, 10:17:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Barýþ Çetinkaya

Merhaba.
Adým Barýþ Çetinkaya. Üye ismini yanlýs yazmýsým :D
Ben Lada Niva almak iþteyenlerdenim. Yakýn zaman önce aracýmla ciddi olmasada bir kaza yaptým ancak aracým hurdaya ayrýldýðý için Niva hayalim biraz zaman kaybetti. Aklýmda temiz bir niva almak var. Bu forumu Gezenbilir.com adresinden kesfettim. Oradaki Lada Niva hakkýnda açýlan tüm konularý okudum denebilir. Bu arada Niva almamdaki amaç kendimi biraz dizginleyip, doðaya açýlmak. Yaþým henüz bunun için küçük görünebilir ancak, bu kaza yaptýðým aracý aldýðýmdan beri doðayýda býrakmýþtým malesef ve çok özledim. Þimdi sýrada bu forumdaki bilgileri öðrenmek var. Sizlere böyle bir site kurduðunuz için çok teþekkürler.

Harun

Barýþ hoþgeldin,geçmiþ olsun ve de...
adýný düzelttim,umarým kýsa zamanda gönlüne göre bir Niva bulursun,
mütevaziliði bir kenera býrakýrsak,güzel dostluklar yanýnda,Niva için de ziyadesiyle bilgiyi içermekte forum 8)
selamlar

Barýþ Çetinkaya

Alıntı yapılan: Harun -  Mart 27, 2012, 11:13:40
Barýþ hoþgeldin,geçmiþ olsun ve de...
adýný düzelttim,umarým kýsa zamanda gönlüne göre bir Niva bulursun,
mütevaziliði bir kenera býrakýrsak,güzel dostluklar yanýnda,Niva için de ziyadesiyle bilgiyi içermekte forum 8)
selamlar

Öncelikle teþekkürler düzeltme için. Bende zaten gezenbilir forumunda sürekli bu forum hakkýnda bahsedildiði ve sorulan sorulara hep bu site üzerinden linkler ile cevaplandýrýldýðý için buradayým. Sizden çok þeyler öðreneceðimden eminim. Tekrar teþekkürler.

akýn61

Bize her yer TrabzoN

@rhan

hoþgeldin geçmiþ olsun

rasta

H.Orhun Arpad
O RH +
1971

niva07

Selamlar Barýþ, hoþgeldin.

mehmet22

aileye hoþ geldiniz gönlünüze göre inþallah bir niva bulursunuz
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Almanyalı

Barýþ Çetinkaya

Hepinize teþekkürler. Hoþbulduk.

vehbi

Savaþ ismi neden konur , Barýþ ismi ne güzeldir oysa .( ismi Savaþa olan arakdaþalrdan özür dilerim bilinçli bir ithaf yokur)
hoþgeldin, bol Barýþ'lý paylaþýmlar..
"free as a bird"

****OZGUR****

SuSu SUZÝKÝ SuSu SUZÝKÝ çýkarýmsenle herDAÐASUZUKÝ

Nordic

geçmiþ olsun ve de hoþgeldin. umarým gönlündeki aracý bulursun..