Herkese Merhaba Kütahya / Tav-ÞANLI'dan...

Başlatan ****OZGUR****, Ekim 13, 2011, 10:31:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

****OZGUR****

Merhaba abilerim ve kardeþlerim.Forumu yaklasýk olarak bir veya bir buçuk senedir takip etmekteyim.Gerçekten çok faydalý bi forum A dan Z ye Lada Niva'nýn bütün inceliklerini anlatýyosunuz ALLAH razý olsun.Ýsmim Özgür Kütahya Ýli Tavþanlý ilçesinde yaþýyorum yaþým 25,5 :-P Mesleðim Avukat Katipliði aslen Artvin / Yusufeli liyim.Babadan kalma av ve balýk hastalýðým var (Çok Þükür :-D) onun için özellikle su bir kaç senedir Lada Niva düsünüyorum.Elimde suan Mazda 323 GLX aracým.Satmaya karar verip Lada Niva alacaðým inþallah.Lada nivayý sadece uzun yolda kullanamam zor olur çok yorar diye düsünüyodum ama forumu iyice derin bi sekilde inceledikten sonra siz tecrübeli abilerimizin yorumu beni yanýlttý.Düzgün bir lastik ve bakým herþeyi hallediyor gibi gözüküyor ;) Ýnþallah bir Lada Niva bulursam ilk soluðu bir hafta sonu KANER ustanýn yanýnda alacak gibi duruyorum :-D Þimdilik herkese iyi günler.Alacaðým Nivanýn sloganýný bile hazýrladým þimdiden :-P

BÝZ RUSYA'nýn KIZLARINI DEÐÝL LADA NÝVASINI SEVDÝK ;)
SuSu SUZÝKÝ SuSu SUZÝKÝ çýkarýmsenle herDAÐASUZUKÝ

Harun

Özgür tekrar hoþgeldin aramýza,
gönlüne göre bir Niva bulursun umarým tez zamanda
Tavþanlý'ya selamlar...

sekyad

hoþgeldin özgür kardeþ.gerçekten niva hastalýk çok arýza yapsa da seviyoruz nivayý.özellikle nivatr ayrý bi hastalýk.çünkü ben bilgisayarý açtýðýmda ilk girdiðim site nivatr...
MEHMET ÖRS-MANÝSA-NÝVA 2000

****OZGUR****

Alıntı yapılan: Harun -  Ekim 13, 2011, 11:14:01
Özgür tekrar hoþgeldin aramýza,
gönlüne göre bir Niva bulursun umarým tez zamanda
Tavþanlý'ya selamlar...

Hb teþekkür ederim.Ýnþallah bulurum ama buralarda biraz zor yaygýn deðil  :(

****OZGUR****

Alıntı yapılan: sekyad -  Ekim 13, 2011, 11:15:52
hoþgeldin özgür kardeþ.gerçekten niva hastalýk çok arýza yapsa da seviyoruz nivayý.özellikle nivatr ayrý bi hastalýk.çünkü ben bilgisayarý açtýðýmda ilk girdiðim site nivatr...

hosbulduk.Aynen açýlýþ sayfasý gibi biþey oldu Nivatr.Arýzasý önemli deðil o kadar araçla uðrasmasýný çok severim meraklýyýmdýr biraz :)

yusuf

Biz RUSYA'nýn Kýzlarýný Deðil NÝVA'sýný SEVDÝK

Niye öyle diyorsun. Ýkisi birden kampta süper oluyor.

****OZGUR****

Alıntı yapılan: yusuf -  Ekim 13, 2011, 01:14:53
Biz RUSYA'nýn Kýzlarýný Deðil NÝVA'sýný SEVDÝK

Niye öyle diyorsun. Ýkisi birden kampta süper oluyor.

Nediyeyim yusuf bey iþinizi biliyosunuz  ;D ;D

_S_R_

hoþ geldiniz keyifli ve aktif forumlar dilerimm 

****OZGUR****